Arconia -Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Arconia-Fórum
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zás.Admina Wajrou

Goto down 
+4
palmexpowaaa
Andy
Detox
Wajrou
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Oznámkujte Admina jako ve škole
1
Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_lcap100%Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
2
Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_lcap0%Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_lcap0%Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_lcap0%Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_lcap0%Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 5
 
Poll closed

AutorZpráva
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:21 am

Wajrou napsal:
palmexpowaaa napsal:
njn..Very Happy ja tyhle hry nikdy neumel.. ja odjakziva rpg a nebo 1st person lol!

Já měl počítač od 5 let... to byli jeste didaktiky ...xD od te sem hral fifa 94 apod proste klasa to tam jeste behali stary dedkove pak sem hrál same RPG a nakonec fifa 06,07,08 pak pul roku ne az poprve s andym a s didou z esuby Very Happy

Jak to tak počítam tak sem se nekde sekl xD to bylo min nez fifa 94 nwm jestli to vubec byla fifa xD
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
palmexpowaaa
Admin
palmexpowaaa


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:27 pm

hh ja sem jednou nainstaloval 06 a kdyz tam běhalo milion panáčků a já měl přepínat tak sem to zase rychle odinstaloval lol!
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jul 11, 2008 2:45 pm

palmexpowaaa napsal:
hh ja sem jednou nainstaloval 06 a kdyz tam běhalo milion panáčků a já měl přepínat tak sem to zase rychle odinstaloval lol!

lol...asi udelam forum pro volnej pokec tohle nema cenu ale diky vid uz jsem nejoblibenejsi tema na forum xD lol! lol! mam to vedle jmena
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
D3aTH




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 12. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:11 am

:-) Tady se nám to nějak rozrůstá ty příspěvky... Smile za sebe říkam, že wajrou je pohodář, ale dokáže mi někdy pěkně naštvat s tou hand of death! Very Happy myslim, že lepší vedení mít ani nemůžem. Wink (maximálně, že by nodlle začal hrát wow. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:16 am

D3aTH napsal:
:-) Tady se nám to nějak rozrůstá ty příspěvky... Smile za sebe říkam, že wajrou je pohodář, ale dokáže mi někdy pěkně naštvat s tou hand of death! Very Happy myslim, že lepší vedení mít ani nemůžem. Wink (maximálně, že by nodlle začal hrát wow. Very Happy )

Haha zapomínáš na Muriho Smile jinak neštvu jen tebe ...ale ty me taky jak si mi zabil mou velkou armádu Smile lol!
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
palmexpowaaa
Admin
palmexpowaaa


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jul 12, 2008 7:04 pm

muri je proste best.. Smile Basketball
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jul 12, 2008 7:39 pm

palmexpowaaa napsal:
muri je proste best.. Smile Basketball

jj je Smile ae to pis k nemu a ne ke me i kdyz me to nevadí díky vasim prispevkum sem nejoblibenejsi kategorie na forum xD
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
palmexpowaaa
Admin
palmexpowaaa


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jul 12, 2008 8:14 pm

omlouvam se mistre wajrou alien
Návrat nahoru Goto down
Extase

Extase


Poeet p?íspivku : 8
Age : 31
Registration date : 14. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 15, 2008 9:31 pm

Tohleto je nej GM na světě, ještě nikdo se ke mě takhle poctivě nechoval jako on, a za to mu patří můj velký vděk, který si zaslouží. Není to ten typ, co když ho o něco poprosíte, tak s vámi zamete během 1 minuty, ale snaží se vám vyjít vstříc a to se mi na něm líbí. Jo taky bych mu chtěl poděkovat za, už prohrané minuty v adrenalinu. xDDD
Návrat nahoru Goto down
poli




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 15, 2008 9:35 pm

PARADNI TYPEK a nejvic GM na tomhle serveru!!!!!!!!!!
nekdy zopakujeme ten nas adrenalin jo? ale budes muset davat vetsi pozor na extase..... vis jak to minule dopadlo.........cituji...

KDE JE EXTASE???

TREFIL MOST lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:28 pm

poli napsal:
PARADNI TYPEK a nejvic GM na tomhle serveru!!!!!!!!!!
nekdy zopakujeme ten nas adrenalin jo? ale budes muset davat vetsi pozor na extase..... vis jak to minule dopadlo.........cituji...

KDE JE EXTASE???

TREFIL MOST lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

diky:) santa ..musim rict kdyz jsem si to cetl zacal jsem se smat Razz
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:29 pm

Extase napsal:
Tohleto je nej GM na světě, ještě nikdo se ke mě takhle poctivě nechoval jako on, a za to mu patří můj velký vděk, který si zaslouží. Není to ten typ, co když ho o něco poprosíte, tak s vámi zamete během 1 minuty, ale snaží se vám vyjít vstříc a to se mi na něm líbí. Jo taky bych mu chtěl poděkovat za, už prohrané minuty v adrenalinu. xDDD

diky kluci Smile ste taky dobrý Wink ale jak uz psal poli naot nikdy nezapomenu
,,LOOOOOOOOOOOOOOOL" lol!
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
palmexpowaaa
Admin
palmexpowaaa


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:38 am

Mad co se to tu resi.. zacnu trhat a kousat Mad Very Happy jinak wajrou....MURKY FTW! Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
D3aTH




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 12. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 16, 2008 7:32 am

Aby sme ho nepřechválili... :-) Mohl by nám spychnout chlapec. Smile Ale jo, přizávam, že jsi tu nejlepší a nejoblíbenější! Smile Jen tak dále wajrou! Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:57 am

ne asi akorát ze mě udeláte arogantního namyšleného GM a to by jsme přeci nechtěli Smile myslím si že všichni GM co sou tady tak jsou dobrý ne jenom já a jsou tu i zkušenější jako třeba Detox Cloud Smile a Death si taky zaslouží chválu nedělá GM wow moc dlouho a pracuje perfektně Smile sunny

No stím murkym neměl sem snad pravdu? xD neměl si ho vyvolávat ted se me od rána do večera ptá jestli to byl fakt brácha xD
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
palmexpowaaa
Admin
palmexpowaaa


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:04 pm

jo on se te pta protoze si mi ho ZABIL !!!!!! Very Happy tak se mu nediv chudackovi :'(
Návrat nahoru Goto down
Wajrou
Admin
Wajrou


Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 05. 07. 08

Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:26 pm

palmexpowaaa napsal:
jo on se te pta protoze si mi ho ZABIL !!!!!! Very Happy tak se mu nediv chudackovi :'(
lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://arconia.forumczech.com
Sponsored content





Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zás.Admina Wajrou   Zás.Admina Wajrou - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zás.Admina Wajrou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Arconia -Fórum :: Arconia Fórum :: Stížnosti nebo pochvaly pro Arconia Team-
Přejdi na: